KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13441106
nr 1344 1106
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1964, "Kungsträdgården 1". Olja på pannå, 34x47cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:27:44
25/8 20:35:13
400 kr
31/8 20:17:56
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann